<< Poka wszystkie
Praca dla piel璕niarki - Og這szenia Koszalin
Dodane: 2/01/2018 12:09:07
2 tygodnie temu
Praca w Niemczech od stycznia dla wykwalifikowanych piel璕niarek z komunikatywnym j瞛.niemieckim.
Bardzo dobre warunki i system pracy do wyboru:
Praca polega na intensywnej opiece w domu podopiecznego 12 h - 2 piel璕niarki w domu podopiecznego na zmiany lub na oddziale szpitala. Rytm pracy to np. 2 tygodnie praca / 2 tygodnie zjazd do Polski lub d逝窺zy, zale積ie od preferencji i mo磧iwo軼i.
OPIS STANOWISKA:
Pomoc pacjentom w codziennych czynno軼iach domowych, intensywna obserwacja i natychmiastowa reakcja w przypadku pacjent闚, kt鏎ych dotyczy tracheotomii i tych, kt鏎zy maj problemy z oddychaniem i potrzebuj aparatury do oddychania. Do zada nale篡 ci庵豉 obserwacja pacjenta, pomoc w utrzymaniu higieny osobistej, je瞠li pacjent tego wymaga odsysanie zalegaj帷ej wydzieliny, obs逝ga urz康ze do oddychania, ci庵le monitorowanie stanu pacjenta.
WYMAGANIA:
 Dyplom wykwalifikowanego/j piel璕niarza / ki/ lub 鈍iadectwo uko鎍zenia liceum medycznego (przet逝maczone na j瞛yk niemiecki przed rozpocz璚iem pracy) z wa積ym prawem do wykonywania zawodu
 znajomo嗆 j瞛yka niemieckiego w stopniu minimum komunikatywnym,
 serdeczne i empatyczne usposobienie,
 umiej皻no嗆 odgadywania potrzeb pacjenta
WYNAGRODZENIE:
STAWKA DZIENNA: 96 Euro netto + 24 euro netto dieta,
DODATKOWE INFORMACJE:
 elastyczne zmiany,
 zatrudnienie na niemieck umow o prac,
 niemieckie ubezpieczenie chorobowo – rentowe,
 bezp豉tne dokszta販anie w dziedzinie intensywnej terapii,
 opieka koordynator闚 polsko i niemieckoj瞛ycznych,
 przejazd zapewniony w obie strony,
 zakwaterowanie zapewnione bezp豉tne w mieszkaniach s逝瘺owych,
 zapewniony sta造 dost瘼 do internetu w miejscu zakwaterowania
Wi璚ej informacji oraz aplikacja na stanowisko pod nr tel. +48 539 193 885, b康 mailowo: biuro@pomagamywszystkim.pl
Kontakt:
Pomagamy Wszystkim
Telefon:
539193885

Ods這n: 3
      Zobacz Katalog Koszali雟kich Wizyt闚ek

KOSZALI垶KIE OGΜSZENIA
www.koszalin.net-ogloszenia.pl