Komisjoner - bez znajomo軼i j瞛yk闚 obcych (Niemcy) - Og這szenia Koszalin
Dodane: 17/07/2018 13:10:11
4 tygodnie temu
Szukasz pracy w Niemczech, a nie znasz j瞛yka niemieckiego? Dla nas to nie problem!
Nasz zaufany klient oferuje 鈍ietne warunki pracy w okolicach Hamburga.

Komisjoner - bez znajomo軼i j瞛yk闚 obcych (Niemcy)
Miejsce pracy: Hamburg, Niemcy

Opis stanowiska:
- Praca w magazynie logistycznym
- Zbieranie zam闚ie przy pomocy skanera
- Wykonywanie bie膨cych prac magazynowych
- Pakowanie produkt闚

Wymagania:
- Nie wymagamy znajomo軼i j瞛yka!
- Je郵i znasz j瞛yk niemiecki b璠zie to dodatkowym atutem
- Zaanga穎wanie i ch耩 do pracy
- Mile widziane prawo jazdy kat. B

Oferujemy:
- Atrakcyjne wynagrodzenie 10,50 euro
- Dodatki za prac zmianow
- Umow o prac tymczasow na prawie niemieckim z gwarancj godzin
- Zakwaterowanie tylko 40 euro tygodniowo
- Praca w czystym i ciep造m magazynie

Ju ponad 180 000 os鏏 skorzysta這 z naszych us逝g. OTTO to gwarancja pewno軼i zatrudnienia potwierdzona licznymi certyfikatami! Aplikuj i przekonaj si sam!

Prosimy wysy豉 CV na adres: pracaniemcy@ottopraca.pl

Chcesz aplikowa na nasz ofert pracy? W linku poni瞠j znajdziesz wszystkie informacje na temat tego, kto i w jakim celu b璠zie przetwarza Twoje dane osobowe.
Kontakt:
OTTO Work Force Polska
Telefon:
+48 515 732 056

Ods這n: 3
      Zobacz Katalog Koszali雟kich Wizyt闚ek

KOSZALI垶KIE OGΜSZENIA
www.koszalin.net-ogloszenia.pl